Video z klinikyQR kód - Kontaktní informace
pro Váš mobilní telefon

 

Detský deň - 6.6.2015

Klinika reprodukčnej medicíny a gynekológie Zlín usporiadala dňa 6.6.2015 už 11. detský deň. Tradičné stretnutie detí narodených pomocou techník asistovanej reprodukcie, ich rodičov a pracovníkov kliniky sa uskutočnil v Baťovej vile v Zlíne.


Klinika reprodukčnej medicíny a gynekológie Zlín usporiadala dňa 6.6.2015 už 11. detský deň. Tradičné stretnutie detí narodených pomocou techník asistovanej reprodukcie, ich rodičov a pracovníkov kliniky sa uskutočnil v Baťovej vile v Zlíne. Viac ako 1000 návštevníkov pozdravili riaditeľ kliniky MUDr. David Rumpík a krajská „radní“ Mgr. Táňa Valentová Nersesjan.

Rovnako ako v minulých ročníkoch, bol pre deti pripravený bohatý program a nenudili sa ani dospelí. O zábavu sa postaral kúzelník Jiří Hadaš so svojou indiánskou show, klaun Bublín, muzikanti z Ateliéru Zebra či malí tanečníci z Tanečného klubu Fortuna Zlín. Pre deti boli pripravené kolotoče, strelnica a balóniky, mohli si vyskúšať maliarske schopnosti alebo si nechať namaľovať na tvár obrázok. Občerstvenie pre všetkých návštevníkov pripravil skúsený kolektív pracovníkov Reštaurácie Tomášov.

Sme radi, že kolektív pracovníkov kliniky mal možnosť sa v príjemnej atmosfére stretnúť s rodičmi, ktorí využili naše služby a osláviť sviatok detí, ktoré sa narodili vďaka našej klinike. Je ich už minimálne 3500 a žijú po celom svete.

Nahoru