• Nachádzate sa tu:
  • O nás

Video z klinikyQR kód - Kontaktní informace
pro Váš mobilní telefon

 

O nás

Motto: "Náš život je jediným predmetom na tomto svete, ktorý nemôžeme považovať za svoje súkromné vlastníctvo, keďže sme ničím neprispeli k jeho vybudovaniu. Bol nám iba prepožičaný s povinnosťou odovzdať ho potomstvu rozmnožený a zdokonalený."

Tomáš Baťa

Narodilo sa 3.700 dětí

Už viac ako 3.700 detí sa narodilo našim klientom vďaka technikám asistovanej reprodukcie.

Pobyt na klinike si mozete spríjemniť posedením v reštaurácii. Klienti majú možnosť ubytovať sa v 4* hotely.

Lekáreň Tomášov ponúka široký sortiment liekov, doplnkového tovaru a dermokozmetické centrum.

 

O klinike

 

Klinika reprodukčnej medicíny a gynekológie Zlín už 15 rokov poskytuje komplexné služby v oblasti asistovanej reprodukcie, gynekológie, andrológie a embryológie. Vzhľadom na širokú škálu používaných metód, dlhodobým skúsenostiam a tímu špičkových IVF špecialistov pomáha klinika k vytúženému dieťaťu aj párom, ktorých situácia sa zdá byť beznádejná. Hlavná činnosť kliniky zahŕňa komplexné vyšetrenie a liečbu neplodného páru. Klinika praktizuje všetky techniky a postupy asistovanej reprodukcie, ktoré sú dostupné v najlepších európskych centrách (IVF, ET, ICSI, PICSI, PGD, IVF s darovanými vajíčkami, spermiami, MESA/TESE, kryokonzervácia spermií, embryí, oocytov, atď.). V laboratóriách kliniky pracujú erudovaní embryológovia, ktorí sledujú a zavádzajú do praxe najnovšie poznatky z oblasti reprodukčnej medicíny. Popri liečbe neplodného páru zaisťuje laboratórium kryokonzerváciu gamét a embryí pacientov, u ktorých hrozí trvalá strata alebo narušenie plodnosti.

 

Operačný sál disponuje vybavením pre všetky výkony asistovanej reprodukcie, ale aj moderným prístrojom pre hysteroskopické vyšetrenie. Kľúčová je aj úloha anesteziologického tímu špecializovaného na ambulantnú anestéziu, ktorá je pre našich pacientov veľmi šetrná a komfortná. Súčasťou pracoviska sú gynekologické ambulancie, ktoré poskytujú ucelenú gynekologickú liečbu a prevenciu ženám v každom veku.

 

Klinika prešla od svojho založenia veľkým vývojom. Tím, ktorý pôvodne tvorilo sotva desať zamestnancov, sa strojnásobil. Sídlo kliniky- budova Tomášova- prešlo citlivou, ale rozsiahlou rekonštrukciou. V budove sú umiestnené laboratória spoločnosti Imalab, ktoré vykonávajú radu vyšetrení nevyhnutných pre efektívnu liečbu neplodnosti. Obe spoločnosti spolu úzko spolupracujú, čo prináša pacientom aj klinike radu výhod. Ide najmä o možnosť celodenného priebežného predávania odobraných vzoriek, kedy je výrazne skrátená doba medzi ich odobraním a spracovaním, ďalej je zrýchlené oznámenie výsledkov. Všetky tieto skutočnosti významne napomáhajú bezproblémovému priebehu liečby, čo sa odráža na jej úspešnosti.

 

Nahoru